Dodaj obiekt

Jesteś gospodarzem obiektu turystycznego? Dodaj go do naszej bazy. Jesteśmy największym w regionie, dostępnym dla każdego informatorem turystycznym działającym online. To sprawia, że lubomierzit.pl jest pierwszą (i zwykle jedyną) stroną, którą oglądają turyści odwiedzający okolice Lubomierza. Tutaj szukają atrakcji, noclegu i dobrej restauracji. 

Jeśli Twoja restauracja lub obiekt noclegowy jest widoczny w terenie i podróżując po regionie zauważymy go, informację dodamy na stronie miejscowości bez Twojego udziału. Będzie to wyglądało w taki sposób:

● Agroturystyka „Spokojna Wieś”
(Nieaktywne jeśli nie posiadasz własnej strony www ani wizytówki na naszej stronie. Obiekt nie pojawia się w spisie obiektów noclegowych.)

Jeśli posiadasz własną stronę internetową i odnajdziemy jej adres, nazwa obiektu będzie linkiem do niej. Na przykład:

Agroturystyka „Oleńka”
(Twoja strona będzie otwierała się nowym oknie. Obiekt nie pojawia się w spisie obiektów noclegowych. Link typu nofollow nie będzie wspierał Twojej pozycji w Google)

Jeśli chcesz, aby obiekt był widoczny w spisie, utworzymy jego wizytówkę. To pojedyncza podstrona zawierająca najważniejsze informacje i zdjęcia. Możemy ją utworzyć niezależnie od tego czy posiadasz własną stronę czy nie. Jeśli posiadasz własną stronę, odnośnik do niej zostanie umieszczony w treści wizytówki. Na przykład:

● Schronisko „Maciejówka”
(Otwiera się w tym samym oknie jeśli posiadasz wizytówkę na naszej stronie. Obiekt widnieje w spisie obiektów noclegowych.)


Jeśli chcesz uzyskać najlepszy efekt, poproś o dodanie obiektu do listy szczególnie polecanych. Wyświetla się ona na stronie głównej i wszystkich podstronach (również na wizytówkach Twojej konkurencji). Aby to zrobić musisz posiadać wizytówkę lub własną stronę www.

dodaj obiekt

Jeśli nie wiesz który sposób promocji będzie najbardziej odpowiedni, skontaktuj się z nami. Pomożemy wybrać najlepszy.

Jeśli Twój obiekt nie posiada własnej strony internetowej, stworzymy ją dla Ciebie. Tworzymy pełnowartościowe, niezależne strony internetowe dla obiektów turystycznych, które działają świetnie na wszystkich urządzeniach i dostosowują się do wielkości ekranu.
Nie obawiaj się o koszty. Naszym zadaniem jest szerzenie wiedzy o obiektach turystycznych. Zamawiając stronę otrzymasz również profesjonalną sesję fotograficzną Twojego obiektu.

KONTAKT